Copyright 2020 - Lucie Sinková

O Lucce

Lucie Sinková alias Lucee Dee Jay je DJka, moderátorka a manažerka.

 

- MODEROVÁNÍ (společenské akce, eventy, akce pro děti, nabídka kurzů..)

- DEEJAYING  (cluby, akce pro veřejnost, svatby, firemní a jiné párty)

- OZVUČENÍ   (cluby, kulturní domy i venkovní akce)

- AKCE NA KLÍČ  (městské slavnosti, eventy, křty pro umělce, koncerty, svatby, akce pro děti..)

- ZAJIŠTĚNÍ UMĚLCŮ, FOTOGRAFŮ, OZVUČENÍ A HOSTESEK NA VAŠI AKCI.

- KOORDINACE ( zajištění hladkého průběhu při plesech, nebo při jiných kulturních akcích pro veřejnost )

- DABING (filmy, instruktážní videa, reklamy, nabídka kurzů)

- KURZY ROZHLASOVÉHO VYSÍLÁNÍ ( kompletní příprava na profesionální dráhu moderátora )

- SPOLUPRÁCE S UMĚLCI (Jiřina Anna Jandová, Dalibor Janda, Petra Hapková, Petr Kadlček, Veronika Rážová a spousta dalších)

- PR + MANAGEMENT

 

 

Loňský rok byl zlomový v tom, že kromě tradičního moderování a deejayingu, jsem rozšířila své služby o další portfolio : komunikaci s novináři - PR, organizaci koncertů, křtů a také akcí na klíč. A především převzala funkci manažerky pro zpěvačku Jiřinu Annu Jandovou.

2015: AKCE NA KLÍČ PRO MILOVICE, PR + ORGANIZACE KŘTU DESKY JIŘINY ANNY JANDOVÉ, PR + ORGANIZACE KONCERTU DALIBORA JANDY V LUCERNĚ.


            

Co o mně (ne)víte?

Žurnalistika: Studuji on-line žurnalistiku.

Moderátorská škola: Absolvovala jsem Moderátorskou školu D3 v Praze pod vedením moderátorky Jany Adámkové, herečky Jany Andresíkové a spisovatelky Miroslavy Besserové, herce Jana Čenského, moderátora Karla Voříška a dalších zvučných jmen. Zde jsem si osvojila a prohloubila rozhlasové i televizní vysílání a tvorbu. Vytvářeli jsme zde reklamní slogany, natáčeli reportáže i v poslanecké sněmovně, naučili jsme se vystupovat před kamerou, moderovat publicistické i politické pořady, počasí i televizní zprávy.

Televize: Díky zkušenostem z Moderátorské školy jsem získala místo i v regionálních televizích TV Karneval, nebo TV Alfa a také v pražské internetové All TV, se kterou jsem v letošním roce (2016) opět navázala spolupráci. V roce 2014 jsem natočila několik, reportáží pro regionální internetovou televizí v Ústí nad Labem - "Zprávy pod nos". Momentálně externě spolupracuji s Praha TV.

Radio: Od roku 2000 jsem procházela severočeskými rádii. Po chomutovské Agaře (dnes Fajn Radio Agara), kde jsem působila rok, jsem se přesunula do Radia Děčín (dnes Radio Blaník) a pracovala deset let na Radiu Crystal  (nyní Hitradio FM). V současné době moderuji na Radiu Bonton a střídavě na Frekvenci 1 ve velké mediální společnosti Lagardère Active ČR, jež má ve svém portfoliu také další stanice - Evropu 2, Dance Radio, nebo Radio Zet (BBC), kde jsem působila jako produkční.

Dabing: Po studiu dabingové školy u režisérky Hany Krtičkové spolupracuji s několika pražskými studii. Nadabovala jsem kromě reklam, firemních videí i znělky pro jednoho z českých operátorů a několik celovečerních, nebo krátkometrážních filmů. Jeden z nich jste měli možnost buď na Filmovém festivalu v Karlových Varech, nebo v České televizi. Jedná se o nekomerční snímek a jmenuje se „Krátce z domova“. Na sklonku roku 2014 jsem navázala spolupráci i s dabingem České televize.

Film:

  • Seriál - KRIMINÁLKA ANDĚL ( Únos ) TV Nova
  • Cyklus - NEVINNÉ LŽI (  Na dně jeho skleničky ) Česká televize
  • Detektivka - PŘÍPAD PRO MALÍŘE Česká televize
  • Film - PÍRKO 

Reklama v TV:

Vodafone a MBank

Noviny: Uplatnila jsem se i jako redaktor pro společnost MF DNES, psala jsem pro ni články do časopisu Juicy, později do Ústecké Sedmičky, která též pod Mladou Frontu spadá. Články jsem vytvářela i pro noviny Ústecký a Pražský Metropol, či pro server Blesk-zdraví. Aktuálně pracuji pro nově vznikající časopis Dílna, který je spřátelený s časopisem Bylinky Revue.

Deejaying: V clubech hraji od roku 1997. Začínala jsem v mosteckém N-JOYi, kde už tenkrát vystupovala deejayská esa jako Loutka, Tráva, Ladida a další.. Tady jsou severočeské cluby, kde jsem svého času hrála: Aura Hit Teplice, Galaxy Hrdly, Pláž Staré Splavy, Mácháč, Komín Teplice, Unico Teplice, Kotva Děčín, Škuner Děčín, Club Doma Ústí nad Labem. A vidět jste mě mohli i za mixážním pultem v pražských clubech: Občanská Plovárna, Mecca Prague, Mystery Music Club Prague, Meloun, P.M. Music a Code. Deejaying jsem si vyzkoušela i po boku nynějšího kolegy ze sesterské Evropy 2, Leoše Mareše, a několikrát jsem stála za mixážním pultem s “VyVoleným“ Petrem Zvěřinou, či v Kraslicích na Karlovarsku s deejayem Trávou. V roce 2006 jsem absolvovala pražskou DJ školu, která je zaměřená na hraní z vinylů.

Rozhovory - publicistika:

Miloš Forman, Miloš Zeman, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Lucie Vondráčková, Barbora Poláková, Michal Hrůza, Jiřina Anna Jandová, Dalibor Janda, Anna K, Michal Malátný (Chinaski), Igor Timko (No Name), Richard Krajčo (Kryštof), Petr Janda (Olympic), Václav Bláha (Divokej Bill), Katarína Knechtová (ex-Peha), Kryštof Michal (ex-Support Lesbiens), Alice Springs, Michael Kocáb, Petr Muk, Janek Ledecký, Michal David, Pavel Vítek, Martin Maxa, Roman Vojtek, Betka Stanková, Boris Hybner, Jiří Mádl, Tereza Voříšková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Dan Bárta, Dara Rolins, Michaela Kuklová, Iva Frulingová, Tereza Černochová, Helena Zeťová, Miro Žbirka, Josef Vojtek, David Koller, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Iveta Bartošová, Holki, Lunetic, Heidi Janků, David Deyl, Zdeněk Troška, .....

f t g m

Realizace webu SROZUMEM.cz

Kontakt

telefon: +420 731 007 589; mail: info@sinkovalucie.cz